UND-LAS-15C C band 1.5km anti-drone uav detection radar Low-altitude monitoring radar
Radar di serie di fasi
163 visualizzazioni
Contatto ora
Messaggi del visitatore Lascia un messaggio
Contatto ora
Scopri di più
Video correlati
Prodotto di sicurezza e protezione UND-SR215 per la sicurezza a terra e il rilevamento di UAV 00:21
Prodotto di sicurezza e protezione UND-SR215 per la sicurezza a terra e il rilevamento di UAV
Radar di serie di fasi
Anti modulo del fuco
Anti modulo del fuco
Detettore di droni FPV
Detettore di droni FPV
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security 00:40
Automatic Fixed Drone Detector with 100MHz-6000MHz Frequency and 10 Km Detection Range for Anti-Drone Security
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules 00:45
Customized 1.5GHz GaN RF Module 100W Amplifier Power for Anti-FPV Defense System 1550-1620Mhz Wireless & RF Modules
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection 00:46
FPV Drone Detector 2.4GHz 5.8GHz Omnidirectional Positioning Equipment for UAV Defense Security & Protection
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range 00:35
Multi-Mission Defender Drone Jamming Device with 2-in-1 Detection and Jamming, 900MHz-5.8GHz Frequency Coverage, and 1-3km Disruption Range